* Hostel ACE ubytování Praha 1

Hostel Praha 1 ACE Ubytování v Praze : Hostel ACE Vám nabízí levné ubytování přímo v historickém centru Prahy. Hostel je  umístěn 60m od Náměstí Republiky v blízkosti stanice metra trasy B a Masarykova nádraží. Nedaleko je Obecní dům - historická budova s kavárničkami a restauracemi, vedle je Prašná brána - začátek Královské cesty, která Vás dovede přes Staroměstké náměstí a Karlův most, na Malostranské náměstí a k Pražskému hradu.

Praha Hostel ACE ubytování :
K ubytování slouží jedno, dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkové pokoje a jeden společný pokoj, kde lze zakoupit pouze lůžko - celkem 9 lůžek dormový pokoj. Sociální zařízení je společné na chodbě.

Hostel ACE nabízí také ubytování v privátních apartmánech pro 1 - 8 osob s vlastním sociálním zařízením, které se nacházejí v blízkosti ACE na Praze 1.

Ubytování v Praze hostel ACE služby :
Hostům je k dispozici vybavená kuchyňka s jídelním koutem, společenská místnost s TV s příjmem satelitních programů, internet a terasa vhodná na relaxaci. Po příjezdu obdržíte na recepci za vratnou zálohu klíče, takto máte neomezený přístup do hostelu. Platí se hotově při příjezdu, nelze platit platebními kartami. Přátelský personál Vám rád zodpoví Vaše otázky o Praze. Mapa města je zdarma.

Praha Hostel ACE příjezd :
Příjezd od 9 hodin, odchod z pokoje do 12 hodin. Zavazadla si můžete ponechat déle, v úschovně. V případě, že Váš příjezd bude po 18 hodině, pak je nutné toto nahlásit předem a recepční na Vás počká. Pokud včas nenahlásíte pozdní příjezd mezi 22 hodinou večerní a 8 hodinou ráno, budete platit navíc 400,- Kč za extra check-in.

Hostel ACE ubytování v centru Prahy :
Hlídaná parkovací místa 3x za cenu 300 Kč na den. Další parkovací místa jsou 200m od hostelu na hlídaném parkovišti za 500 Kč na den. Snídaně není zahrnuta v ceně ubytování. Posnídat lze v restauraci naproti hostelu, kde podávají snídaně za cenu cca 120 Kč na osobu.

Prezentace je součástí hotel-ubytovani.com
Hostel Praha 1 ACE -  je k dispozici připojení na internet